top of page

KAS MES ESAME?

rushmore atsirado kaip rašytojų savipagalbos būrelis. Kai supratome, kad bendro darbo rezultatus pastebi ir klientai, pateikėme prašymą Registrų centrui. 

gabriele_rushmore.jpg

GABRIELĖ

Socialinių tinklų ir tinklalapių tekstų rašytoja. Sukūrusi maisto tinklaraštį @pusryciams, gavo „pusryčių ambasadorės“ etiketę. Agentūrose sukauptą projektų valdymo patirtį naudoja ne tik darbe – taip pat preciziškai planuoja ir aktyvų laisvalaikį. 

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

KAIP MES DIRBAME?

Kol klientai iš mūsų tikisi kokybės, mes iš jų – atsakingo požiūrio į aplinką ir vizijos, neapsiribojančios ketvirčio planais. 

 

Džiaugiamės, kad mus ir klientus motyvuoja tie patys dalykai: tvarumas, kūrybingumas ir profesionalumas. 

markus-spiske-kqAG7XVncgI-unsplash.jpg

GINTARĖ

Viešųjų ryšių Lietuvoje ir užsienyje konsultantė, kalbanti startup’ų, fintech’ų ir kitomis kalbomis, kurių privengia visi likę rašytojai. Kai nerašo: skaito, vargsta ant jogos kilimėlio, mina dviratį arba renka grybus miške.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

RAŠOME

01.

Socialinių tinklų turinį

Kartu su klientais atrandame

balsą, kurio norisi klausytis Facebook’e, Instagram’e ar Linkedin’e.

02.

Tinklalapių tekstus

Originali išraiška svarbu, bet minties aiškumas dar svarbiau. Rašome taip, kad kiekvienas sakinys skaitytojui padėtų pažinti ir apsispręsti.

03.

Visa kita

Kai įgyvendiname PR veiksmus, rašome žurnalistams. Kai valdome komunikacijos projektus, rašome partneriams. Kai kuriame strategijas, rašome minčių žemėlapius. 

bottom of page